Podporte nás!

Budeme vďační, ak podporíte naše občianske združenie pri nakupovaní v internetových obchodoch, bez toho, aby vás to stálo jediný cent navyše.

  • Ak nakupujete na internete a chcete nás zároveň podporovať, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka: http://dobromat.sk/rozsirenie/pridat
  • Tento pomocník pri návšteve internetového obchodu zariadi to, že časť vašej útraty poputuje na podporu našich aktivít
  • Ak si pomocníka nepridáte, je potrebné pred každým nákupom navštíviť stránku http://dobromat.sk
    • Na stránke vyberte obchod, v ktorom chcete nakúpiť a naše občianske združenie - Naše motýliky
    • Následne budete presmerovaní do vybraného internetového obchodu, v ktorom môžete nakúpiť
  • Obchod vyplatí z nákupu Dobromatu príspevok
  • Dobromat ho následne pošle na náš účet a my ho použijeme na našu činnosť

Dôležité je vedieť to, že cena nákupu zostáva rovnaká. Nezáleží na tom, či sa do internetového obchodu dostanete cez Dobromat alebo priamo. Používanie Dobromatu, vás nestojí ani cent navyše. Aj napriek tomu nám však svojím nákupom prispejete sumou vo výške niekoľkých %. Každý príspevok nám umožní:

-                      zabezpečovať pomôcky na didaktický, zmyslový, kognitívny a emocionálny rozvoj detí v súlade s ich meniacimi sa potrebami.

-                      spolufinancovať terapie detí (muzikoterapia, zmyslová stimulácia, terapia senzorickej integrácie, canisterapia, rezonančná terapia a mnohé ďalšie).

-                      podporovať rodinu ako celok – organizácia vzdelávacích akcií a zážitkových workshopov pre rodičov, stretnutia podporných skupín, sprostredkovávanie odľahčovacej služby zabezpečením asistentov a výpomoci.

-                      rozširovať vzdelávanie terapeutov, aby v súlade s najnovšími poznatkami mohli poskytovať deťom a rodinám kvalifikované odborné služby v súlade s ich bio-psycho-sociálnymi potrebami.

-                      zabezpečiť základný chod poradensko-konzultačného centra K centrum, kde sa na denne báze pracuje na komplexnom rozvoji detí so špeciálnymi potrebami.

 

ĎAKUJEME, ŽE NÁM POMÁHATE UROBIŤ Z INAKOSTI SÚČASŤ BEŽNOSTI!